Portfolio

Lenka & Kuba: Svatba – Penzion Pastuška

Videoreport ze svatby ZDE

Je první červen, děti mají svůj den, ale kromě nich taky Lenka a Kuba. Pro ně je tento den přímo středobodem vesmíru. Dnes mají svatbu a vybrali si pro ni úžasné místo – Penzion Pastuška. Jedná se o penzion na Pálavě ve vintage stylu.

Tato svatba byla trochu jiná. Jiná v tom, že nezačínala obřadem, jak bývá většinou zvykem, ale hostinou. V poledne jsme se sešli u stolů. Ročně ochutnáme zhruba 35 svíčkových na různých místech a tak trochu se už můžeme považovat za profesionální degustátory (haha), ale tahle rozhodně patřila mezi ty lepší.

Po hostině jsme nainstalovali aparaturu pro ozvučení obřadu v zahradě. Ten byl až ve tři odpoledne, takže jsme měli dost času si se vším vyhrát tak, aby technika nekazila přírodní ráz celého prostředí, nebyla příliš na očích a přitom bylo místo dobře nazvučeno. Povedlo se.

Po obřadu jsme se přesunuli do dvora, kde jsme byli po zbytek svatby. Takže přesun aparatury, instalace světel, atd. Trochu jsme se u toho zapotili, aby se vše stihlo v nejkratším termínu, ale vyšlo to akorát. Mezi tím, co se svatební hosté fotili s novomanželi, vše jsme stihli a při jejich příchodu do dvora bylo vše připraveno.

Odpoledne jsme hráli poslechovku, v šest jsme dali za skvělé asistence svědků první svatební hry a v sedm večer pozvali novomanžele k prvnímu tanci a tím odstartovali večerní párty. Ve čtyři ráno, za zpěvu ptáků, jsme odjížděli z Pastušky😄

Už i vrabci na střeše Pastušky tak ví, že to byl velký den lásky Lenky a Kuby
a my děkujeme, že jsme mohli být jeho součástí🥰

Categories