Portfolio

Hanka & Lukáš: Svatba Hotel Lotrinský

Podzimní svatba má velké kouzlo v tom, že hraje všemi barvami. A když k tomu přidáte nádherné prostředí, tento den se vám vryje do paměti na dlouhou dobu. Přesně to můžeme říci o svatbě Hanky a Lukáše. Díky jejich pozvání jsme se podívali do Velkých Pavlovic do krásného Hotel Lotrinský.

Jde o monumentální barokní stavbu v podobě kontribuční sýpky. Ve Velkých Pavlovicích stojí od konce 18. století. V posledních letech se dala nazvat spíše ruinou, ale v roce 2016 se ji podařilo zachránit a rekonstruovat na luxusní čtyřhvězdičkový hotel. Jeho majitelem je mimochodem 53. nejbohatší Čech, Lubomír Stoklásek.

Ale od stavby ke svatbě!😄 Hanka s Lukášem si vybrali náš balíček All inclusive – nejoblíbenější balíček DJ, ozvučení a hudby na celý den bez ohledu na délku DJ produkce včetně ozvučení obřadu. Oddávající měl připravený bezdrátový mikrofon na stativu decentně zakomponovaný do slavobrány, aby nijak nevyčníval a nepůsobil rušivě na fotografiích.

Po venkovním obřadu jsme se přesunuli do barokního sálu, kde probíhala hostina a následně i samotná večerní párty. Během hostiny jsme hráli tlumenou podkresovou hudbu. Její hlasitost jsme s blížícím se večerem zvyšovali tak, abychom hosty postupně navnadili na večerní párty. Tu odstartovala Hanka s Tomem prvním novomanželským tancem. Tím jsme oficiálně otevřeli taneční zábavu a pokračovali až do pozdních nočních hodin.

Celou zábavu už jen podtrhl Fotník – tedy fotobudka, kterou si Hanka s Tomem objednali. Hosté si tak rovnou ze svatby odnesli památku v podobě (často i bláznivých) fotografií. Pokud i vy přemýšlíte, zda si fotobudku na svatbu pořídit, zde je několik důvodů, proč říkáme ano.

Hance a Tomovi děkujeme za pozvání, přejeme mnoho štěstí ve společném životě a vy, ať už přemýšlíte o svatbě nebo jen o nějakém místě pro relax, Hotel Lotrinský doporučujeme všemi deseti. Rozhodně stojí za návštěvu.

Videoreport ze svatby ZDE

25.10.2022, DJ David Hasman

Categories