Portfolio

Jana & Honza: Svatba – Zámek Nový Světlov

Videoreport ze svatby ZDE

Říká se, že se člověk učí celý život. My se stále učíme poznávat nová a krásná svatební místa. Díky našim DJ misím, na které jsme sobotu co sobotu povoláváni od snoubenců, objevujeme ty nejzářivější místa v naší zemi. Nejzářivější, protože tady září láska. A na zámku Nový Světlov to platilo dvojnásob. 

Na tomto unikátním zámku ve slohu anglické tudorské gotiky jsme byli poprvé. Zámek Nový Světlov najdete na Uherskohradišťsku  v obci Bojkovice. Na pomezí Moravy a Slovenska. A i proto díky své poloze je často vyhledávaným místem pro česko-slovenské svatby. A ne jinak tomu bylo i v případě svatby Jany a Honzy. 

Celý svatební prostor byl hodně specifický. Sál, kde se celá svatba odehrávala, vlastně nebyl ani sál, jako spíše zastřešené nádvoří pomocí skleněné střechy. A to je asi ten největší tahák tohoto prostoru. Prozářený prostor dá vyniknout celé zámecké stavbě a skvělé světlo jistě ocení také fotografové a kameramani. Přesvědčit se můžete sami krátkým videem (odkaz zde), kde můžete vidět celý prostor ještě před příchodem novomanželů a hostů. Nechybí ani několik sekvencí z průběhu celého večera. 

Děkujeme za pozvání, novomanželům přejeme samé světlé chvilky a my budeme doufat, že se na Nový Světlov zase někdy brzy podíváme ❤️

Categories