Portfolio

Nasťa & Jenda: Svatba – Stodola v meruňkovém sadu

Je konec července a svatební sezóna je minimálně za svojí polovinou. Již čtvrtý měsíc v kuse, sobotu co sobotu, se na pozvání vtíráme mezi svatebčany, abychom jim předali to nejlepší z nás. Naše hudební geny. Poslední červencovou sobotu jsme měli to štěstí objevit se na dalším krásném místě. Ve Stodole v meruňkovém sadu v Dolních Kounicích na svatbě Nasti a Jendy.

Do „stodolovek“ jsme se v Česku zamilovali. Zatímco v zahraničí je krátká éra country wedding už na ústupu, v Česku jsou všechny statky se stodolami rezervované na roky dopředu. Snad to souvisí i s českou tradicí a nostalgií. Kdo by rád nevzpomínal na prázdniny u babičky na vesnici.

Nasťěnku chci za ženu!
Jak už jméno nevěsty napovídá, nevěsta je původem z Ruska. Česko-ruská svatba tak byla zárukou, že o zábavu a dostatečný přísun alkoholu (spíš výhradně vodky) nebude nouze. Vlastně jsme se báli, aby to ta česká strana ustála.

Jediným škraloupem na celému dnu bylo počasí. Většinu dne propršelo, ale pro nás, tvůrce zábavy, to je spíše výhoda. Tedy ne že bychom si to přáli, ale když je nevlídno, všichni se nám kumulují v hlavním prostoru a není to takové – jak to říct – rozlítané! Všichni jsou prostě v jedné velké smečce a účastní se aktivit, kterých by se třeba jinak ani neúčastnili. Třeba tance nebo svatebních her (haha).

Ale podtrženo sečteno – bylo to velké a krásné.
Nasti a Jendovi přejeme hodně štěstí v jejich společném životě.

Za spolupráci děkujeme i šikovným holkám koordinátorkám Andrejce a Peťce z Kouzelné svatby.

Krátká videomomentka ze svatby zde.

Categories