Portfolio

Monika & Lukáš: Svatba – Les Resort Borovinka

Je první dubnová sobota a dnešní mise nás čeká v malebném prostředí Vysočiny – v Les Resort Borovinka. Jde o sportovní a rekreační areál v Domaníně, což možná nikomu nic neřekne, ale Bystřice nad Pernštejnem už uričtě ano. 

Je to naše premiéra na Borovince. Při příjezdu nás tedy čeká důkladné ohledání místa činu, vytipování strategického místa pro umístění DJe a celého ozvučení. Prostor je trochu členitější – skládá se z hlavního sálu, kde je hostina, předsálí, kde jsou samé dobroty a velké místnosti, kde je zároveň i bar. Ideální místo pro nás. Kde jinde se lidé shromažďují nejvíce, než u zdroje pitné vod(k)y! Právě tady pokládáme kufry, bedny a veškerá fidlátka a stavíme aparaturu.

Abychom nebyli separováni od hlavního sálu s hostinou, natáhli jsme linku přes salonek s rautem do hlavního sálu a nainstalovali čuchák. ..co to..? Ehm, na tento výraz si asi můžeme udělat copyright. Taková naše hatmatilka. Říkáme tak reproduktoru, který plní roli příposlechu v odlehlých místnostech. Je tam proto, aby tam nebylo ticho, ale hlavně aby hosté neztratili kontakt s DJ a děním na tanečním parketu. Zkrátka aby si mohli přičichnout:))

Podtrženo sečteno, byla to svatba jako řemen. Přes odpoledne jsme hráli zvolna, pohodlně, na poslech, úderem 18. hodiny jsme vyzvali novomanžele k prvnímu tanci a od té doby jsme se nezastavili. Tedy hlavně svatební hosté. Ve spolupráci se svědky jsme zařadili i nějaké svatební hry, proběhl i noční tanec s prskavkami na terase a na konci jedno veliké upřímné „DÍKY!“ Od novomanželů. 

My také děkujeme, že jsme mohli být součástí tohoto příběhu🥰

Categories