Portfolio

Radka & Adam: Svatba ve Stodole Suška

Videoreport ze svatby ZDE

Korona prázdniny jsou za námi. Uf! Byly dlouhé a plné otazníků, zda se vůbec letos budou konat svatby a za jakých podmínek. Nakonec to nebylo tak drakonické (ano, i tohle slovíčko nás naučila korona krize) a od června se téměř vše vrátilo do původních kolejí. Několik svateb se nám sice přesunulo na podzim nebo příští rok, některé byly zrušeny zcela, a nebo proběhly pouze v úzkém rodinném kruhu. Ovšem to neplatilo pro svatbu poslední červnovou sobotu.

Konečně!

Na pozvání Radky a Adama jsme se dostali do stodoly Suška. Hodně jsmě o ní slyšeli, hodně o ní četli, ale stále jsme neměli to štěstí. Až teď! Stodola Suška je vzdálená asi 6 km od Znojma v katastru obce Kravsko. Původně zámecká stodola stojí uprostřed pole, dříve se v ní sušilo obilí a jméno Suška jí zůstalo. Krásné místo pro všechny příznivce “stodolovek” a country wedding.

Radka s Adamem si vybrali náš nejoblíbenější svatební balíček All inclusive – neomezený balíček hudby na celý den bez ohledu na délku DJ produkce vč. ozvučení obřadu. Úkolem bylo nazvučit obřad na zahradě, taneční parket v hlavním sále (=ve stodole) a také přilehlé posezení venku kolem stodoly. To bylo důležité, protože byl předpoklad, že během dne se bude většina hostů zdržovat právě zde na čerstvém vzduchu, tak aby hudba pohltila všechny a všude.

Úkol splněn

Výsledkem byla vydařená svatební oslava jak po technické, tak po dramaturgické stránce. Vše mělo svůj čas, svatební program příjemně gradoval. V horkém letním dnu nechtěl nikdo nic přepálit. Během dne jsme hráli chillout na takové to povídání ke kávičce/k vínečku (na playlistu se velkou měrou podíleli sami novomanželé – nasdíleli nám svůj Spotify playlist se svojí oblíbenou chillout hudbou), k večeru jsme zařadili známější hudbu k poslechu a svatební párty jsme odstartovali v devět večer prvním novomanželským tancem. Párty to byla luxxxusní. Na malý průřez koukněte zde.

Moc děkujeme za důvěru a pozvání
a Radce a Adamovi přejeme hodně štěstí! ❤️

Stodola Suška – Kravsko – svatba – DJ na svatbu Brno – svatební DJ – hudba na svatbu – ozvučení obřadu

Categories