Ať už se chystáte na svatbu, firemní večírek nebo maturitní ples, chcete, aby se všichni skvěle bavili. Někdy se to děje automaticky, protože se všichni znají a mají si o čem povídat. V mnoha případech však hosté potřebují trochu pomoci, aby se mohli vzájemně propojit, navázat konverzaci a užít si večírek, který pro ně pořádáte. Pronájem fotobudky je  perfektní způsob, jak dát svým hostům vítaný impuls!

Něco zábavného

Představte si situaci, kdy lidé stojí blízko sebe a zoufale se snaží najít něco, co by si mohli říct. Ve chvíli, kdy jim dáte společnou aktivitu, o kterou se podělí, zjistí, že si spolu rádi povídají a užijí si i vzájemnou společnost. Vše, co potřebují, je katalyzátor, který podnítí vzájemnou interakci. A pronájem fotobudky je přesně takovým ideálním katalyzátorem. Díky širokému výběru zábavných až praštěných rekvizit dokonce i zdánlivě beznadějní „nebaviči“ a „ostychavci“ brzy přijdou na vlastní kreativitu, aby dohromady vytvořili veselé fotografie.

Suvenýrový potenciál

Jakmile se vaši hosté plně zapojí do vašeho večírku, budou si přát, aby měli suvenýr, kterým si ho budou pamatovat. To je příležitost právě pro fotobudku. Můžete svým hostům dát domů jejich fotografii jako nezapomenutelnou a jedinečnou věc z večírku, díky které na vámi pořádanou akci budou dlouho vzpomínat. Na svatby nabízíme novomanželům také možnost zajištění svatebního alba obsahující všechny fotografie z jejich svatby. Novomanželé se vždy skvěle baví prohlížením fotografií s dováděním svých hostů a objevují jejich divoké stránky, o kterých ani nevěděli, že existují.

Seriózní kvalita

Naše odolná, plně funkční a stylová fotobudka splňuje a předčí vaše očekávání i očekávání vašich hostů. Takže se nemusíte bát, že by se něco pokazilo a způsobilo, že vaši hosté budou z večírku odcházet zklamaní. Funguje samostatně pod vlastní značkou Fotnik.cz, i jako doplňková služba k DJ produkci.

Snadné zajištění

Plánování večírku z kanceláře může být vyčerpávající. Ale tím, že se o zábavu postará mobilniparty.cz, můžete ze svého seznamu vyškrtnout spoustu časově náročných povinností. Přivezeme fotobudku, všechny rekvizity a veškeré vybavení, které je nezbytné k tomu, aby fotobudka fungovala po celou dobu vaší párty. Můžete si tak užít večírek spolu se svými kolegy, vystřídat se ve fotobudce a vytvořit bláznivou fotku, která si v kanceláři či u vás doma jistě najde prominentní místo🥳