Portfolio

Aniek & Jan: Svatba Hotel Vinice Hnanice

Když se řekne vinice, většina si asi představí jižní Moravu, kopce osázené vinnou révou a to nejušlechtilejší víno přímo ze zdroje, od samotných vinařů. A když uprostřed toho všeho navíc vznikne krásné místo, kde se lidé mohou potkávat a oslavovat radosti života, vznikne z toho Hotel Vinice Hnanice. Nový hotel u rakouských hranic kousek od Znojma byl místem, kde si své „ano“ řekli Aniek a Jan.

Jak už to na svatbách bývá, celé to začlo obřadem. Ten jsme zvučili bezdrátovou technikou bez jediného kabelu. Obřady jsou nejfotografovanější častí celého dne a každý kabel navíc je rušící element, který je na fotkách vidět. Použili jsme proto bezdrátové mikrofony pro oddávajícího faráře, matrikářku i překladatelku. Přenos hudebního doprovodu obřadu do reproduktorů jsme zajistili také bezdrátově a díky tomu, že využíváme akumulátorové reproduktory na obřady, nebyl potřeba ani přívod elektřiny.

A samotná svatební párty? Famózní! Ještě by se hodilo zmínit, že šlo a česko-holandskou svatbu, kde z přítomných 120 hostů bylo 80 ze zahraničí. Playlist jsme tak museli přizpůsobit, aby vyhovoval všem a musíme se pochválit – našli jsme hudební průsečík napříč generacemi i národnostmi a párty to byla vskutku nezapomenutelná.

Videoreport ze svatby ZDE

2.9.2023, DJ David Hasman

Categories