Portfolio

Simona & Tomáš: Svatba v Maximus Resortu

Videoreport ze svatby ZDE

28. září si Česko připomíná Den české státnosti. Simona a Tomáš si tento den budou ale pamatovat i jako den, kdy si řekli své společné ano. A přizvali si k tomu i nás.

Vše se odehrálo v areálu Maximus Resortu u brněnské přehrady. Obřad proběhl venku za hotelem na svatebním palouku pod širým nebem v ojedinělém romantickém prostředí uprostřed přírody. Zajistili jsme kompletní ozvučení obřadu včetně nazvučení bezdrátovým mikrofonem oddávajícího tak, aby všichni hosté dobře slyšeli a nikomu nic neuniklo. Co kdyby třeba samotný svatební pár špatně slyšel onu otázku „berete si zde přítomného/přítomnou..?“

Po obřadu jsme se přesunuli do sálu, kde proběhla hostina a následná večerní párty. Během hostiny jsme vytvářeli příjemnou náladu nerušivou podkresovou hudbou. Po hostině dorazila také cimbálová hudba. A protože ji tvoří živí hudebníci, potřebují i své pauzy. A právě v době, kdy muzikanti nehráli, postarali jsme se o vyplnění mezer.

Po hostině jsme také otevřeli náš fotokoutek, který si novomanželé objednali v balíčku se svatební DJ produkcí. Jde o fotobudku, která je takovým vylepšeným fotokoutkem. Postavíte se před fotobudku.. 3..2..1.. blik! a do šesti vteřin máme svojí fotku. Skvělá doživotní vzpomínka na velký den, jakým svatba je. Každý z hostů si mohl udělat neomezený počet fotografií, které si mohl odnést domů a nebo nalepit do svatebního alba novomanželům a připsat přání do jejich společného života.

Samotná večerní párty už byla pořádně divoká. V sedm večer jsme jí odstartovali prvním novomanželským tancem a pokračovali střídáním různých žánrů tak, aby byla párty živá, podmanivá a zábavná.

Děkujeme za pozvání a Simoně a Tomovi přejeme mnoho štěstí do jejich společného života.

1.10.2022, DJ David Hasman

Categories