Portfolio

Trade FIDES – vánoční večírek – Hotel Passage

Vánoční večírky jsou v plném proudu a jedním z dalších, na kterém jsme zanechali svojí DJ stopu je Trade FIDES. Tato firma je specialista na bezpečnostní systémy a IT technologie. Patří k předním dodavatelům komplexních integrovaných bezpečnostních systémů v České republice i zahraničí. Nabízí integrované bezpečnostní řešení, které zpracuje na míru dle požadavků na konkrétní budovu, rozsáhlý areál či decentralizovaný objekt.

Vedení společnosti si pro svůj večírek vybralo nový Hotel Passage v centru Brna. Hotel pro své korporátní klienty nabízí skvěle technicky vybavené a hlavně variabilní konferenční prostory, které poskytnou zázemí pro více než 1 000 osob. I to byl jeden z důvodů, proč si vedení společnosti pro svůj vánoční event vybralo právě toto místo. Umístit pod jednu střechu 600 zaměstnanců Fidesu je poměrně tvrdý oříšek. 

A večírek to byl přímo gala! Celým večerem moderátorsky provázela zpěvačka Olga Lounová, která během večera vystoupila i coby zpěvačka se svojí kapelou. Na nás zbyla těžká úloha – zhostit se after párty právě po vystoupení kapely. Laťka byla vysoko, ale svojí úlohy jsme se zhostili na jedničku a poslední účastník vánočního večírku z parketu odcházel v 5 hodin ráno. A jak večírek probíhal? Na to se můžete podívat v krátkém sestřihu ZDE

2.12.2022 DJ David Hasman

Categories