Portfolio

Petra & Honza: Svatba – Vinařství Sonberk

Videoreport ze svatby ZDE

Jedno z nejhezčích míst s výhledem na Pálavu a její kopce je Vinařství Sonberk. Čtyřicet hektarů vinic vzrostlých na stráních naproti pálavským kopcům a mezi nimi nadčasový vinařský dům postavený v roce 2008, který patří mezi vyhledávané cíle už jen pro svojí vinařskou arhitekturu. Svatby na tomto místě patří mezi ty nejexkluzivnější už jenom proto, že vinařství výrazně limituje počet konaných svateb na tomto místě na cca 5 ročně. I proto jsme si velký den Petry a Honzy maximálně užili. 

Nebudeme se pouštět do rozsáhlého popisu celého dne, protože nejlépe to za nás udělá krátké video (odkaz zde). Snad jen dodáme, že jsme zajišťovali kompletní ozvučení svatebního obřadu, hudební doprovod k obřadu a špalíru, dále jsme hudebně podbarvili odpoledne tak, aby si hosté mohli povídat a zároveň hudba navozovala příjemnou atmosféru. Večer jsme ozvučili vystoupení komika a imitátora Petra Jablonského a večer se postarali o divokou svatební párty. 

Děkujeme za pozvání na tak krásné místo. Snad se sem budeme moci zase brzy vrátit a novomanželům Petře a Honzovi přejeme jen samé šťastné společné chvíle ❤️

Categories