Portfolio

Kristyna & Pierre: Svatba Stodola Suška v Kravsku

Videoreport ze svatby ZDE

První srpnová sobota v Stodola Suška v Kravsku byla ve znamení mezinárodní svatby. Pierre si vzal za manželku Kristýnu. A jak už jméno ženicha napovídá, jednalo se o francouzsko-českou svatbu. 

Vzhledem k tomu, že polovina všech pozvaných hostů byla z Francie, bylo nutné sladit představy o hudebním výběru tak, aby si na své přišli i zahraniční hosté. Několik týdnů před svatbou jsme proto byli v kontaktu se snoubenci a společně pracovali na playlistu. Přiznáme se, v mezinárodních vodách se umíme pohybovat dobře, ale v těch francouzských tolik už ne. Stromae, ZAZ, Edith Piaf, Alizée a tady někde naše znalosti francouzské tvorby pomalu končí. Ve spolupráci s novomanželi se nám ale podařilo dát dohromady pestrý playlist francouzské taneční hudby včetně francouzských šansonů, které jsme během večera vhodně zařadili tak, aby vznikl bohatý mezinárodní mix. Na své si tak přišla jak česká strana, tak francouzská.

Svatba to byla velmi vydařená. Na malý videoreport ze svatby se můžete podívat zde. 

Děkujeme za pozvání a skvělou koordinaci celého svatebního dne od holek koordinátorek z Kouzelné svatby a novomanželům přejeme mnoho štěstí a rádi na tento den budeme vzpomínat🥰

6.8.2022, DJ David Hasman

Stodola Suška – Kravsko –  Znojmo – DJ na svatbu Brno – svatební DJ

Categories