Portfolio

Reda jede rock’n’roll

Pokud někdo v Česku v posledních letech dostal tričko, skleničku nebo třeba přenosný USB disk s reklamním logem nějaké značky, dost možná šlo o výrobek, který prošel závodem společnosti Reda. Lídra na tuzemském trhu výroby a obchodování s propagačními a dárkovými předměty.

Reda nás oslovila pro zajištění DJ produkce na svém hlavním večírku již počtvrté v řadě. Každý rok je event tématicky zaměřený, letos se nesl ve znamení rock’n’rollu. Většina z 230 zúčastněných zaměstnanců této brněnské firmy téma večírku nepodcenila a tak byl sál plný legend světového rocku a rock’n’rollu. Obecně mám rád, když je večírek tématický. Lidé jsou více uvolnění, párty je barevnější a pestřejší.

Vzhledem k počtu zúčastněných a velikosti sálu jsme na přání klienta instalovali přídavné ozvučení i ke vstupu do hlavního sálu, aby bylo z každého místa dobře slyšet. Především kvůli mluvenému slovu – během večera Reda odměňuje nejlepší zaměstnance.

V rámci programu jsme zajišťovali také fotobudku, kterou jsme letos umístili přímo do hlavního sálu, abychom netříštili publikum. To se nám osvědčilo z několika důvodů. Fotky byly mnohem veselejší – lidé byli součástí hudebního programu a nebyli odloučeni od centra dění. Čekání ve frontě trávili tancem a sál byl zkrátka stále živý.

20.2.2019

Categories