Portfolio

Bára & Honza: Svatba – Penzion Pohoda Nárameč

Videoreport ze svatby ZDE

Během svatebních misí poznáváme nejenom nové lidi, ale také objevujeme nová místa. Svatba Báry a Honzy byla toho důkazem. Díky jejich pozvání jsme se dostali na krásné místo v přírodě Penzionu Pohoda Nárameč poblíž Třebíče. Název areálu přesně vystihuje okolí. Malebná příroda, louky, lesy, rybníky, kde na vás dýchne pohoda a klid. Tedy ideální místo pro veselku.

Bára s Honzou si vybrali náš nejoblíbenější balíček All Inclusive, tedy ozvučení obřadu, zajištění hudebního podkresu během hostiny a večerní svatební DJ produkci. Součástí tohoto balíčku je také moderování důležitých částí svatebního dne, jako je krájení svatebního dortu, házení svatební kytice, pozvání k prvnímu novomanželskému tanci a dalších organizačních záležitostí tak, aby hostům nic neuniklo a vždy se dobře orientovali v jednotlivých částech svatebního dne.

Novomanželé navíc využili i nabídky fotobudky, kterou máme v nabídce již 5. rokem. Jde o vylepšený fotokoutek, kde se o všechno stará malá chytrá bedýnka na čtyřech nohách. Hosté se postaví před fotopozadí, na dotykovém displeji zmáčknou ikonu foťáku a fotobudka jim okamžitě (dobře, abychom byli přesní – po 6ti vteřinách), daruje krásnou fotografii na památku. Fotografie jsou ve formátu 10×15 cm v kvalitě fotolabu. Do fotorámečku lze navíc přidat vlastní grafiku, jako jsou například jména novomanželů, datum svatby, apod. Fotobudka je skvělá zábava pro všechny hosty – s připravenými rekvizitami se vyblbnou opravdu i ti nejstarší a každý si hned odnese krásnou památku. Navíc v kombinaci se svatební knihou, kam hosté mohou lepit své fotografie a připsat vlastní vzkaz, je to skvělá vzpomínka i pro samotné novomanžele.

Protože nemáme rádi dlouhé texty, odkážeme vás na krátký videoreport z této krásné svatby Báry a Honzy, aneb důkaz místo slibů😄 Krátké video najdete zde.

Báře a Honzovi děkujeme za pozvání, moc jsme si to s nimi a jejich hosty užili a přejeme hodně štěstí ve společném životě ❤️

Categories