Portfolio

Iveta & Libor: Svatba Fara Lysice

Letní svatba hraje mezi snoubenci prim a hlavní svatební sezóna připadá právě na toto roční období. Během června až srpna si užíváme příjemné teplo, krásné barvy i dlouhé letní večery. Když se k tomu přidá skvělé místo – pro letní svatby jako dělané, například zámek a fara Lysice, vznikne dokonalý chemický vzorec.

Jedna z našich dalších letošních svateb se odehrála právě na zámku v Lysicích nacházejícího se ve stejnojmenném městysu Lysice na jižní Moravě. Natáčela se zde například část čtvrté epizody televizního seriálu Četnické humoresky a jde o národní kulturní památku.

Pro svůj svatební obřad si toto místo vybrala Iveta a Libor, kteří nás oslovili s tím, abychom se jim hudebně postarali o celý svatební den. Výzvu snoubenců jsme rádi přijali. Zajistili jsme ozvučení obřadu bezdrátovou technikou tak, aby v tomto krásném a slavnostním prostředí kabely a další technika nerušily zážitek jak pro hosty přímo na místě, tak i na fotografiích pořízených profesionálním fotografem. 

Po obřadu jsme se přesunuli do nedaleké farní zahrady v Lysicích, kde se konala svatební hostina a večerní párty. K jídlu jsme hráli tlumenou jazzovou hudbu, během pozdního odpoledne postupně zvyšovali hlasitost, abychom v hostech probudili tanečního ducha a samozřejmě nechyběly ani svatební tradice, jako třeba házení svatební kytice, manželský kvíz nebo sundávání podvazku z nohy nevěsty, s čímž si Libor (novopečený manžel Ivety) skvěle poradil😜 

Děkujeme za pozvání a Ivetě a Liborovi přejeme mnoho štěstí do jejich společného života.

Videoreport ze svatby ZDE

17.8.2023, DJ David Hasman

Categories