Portfolio

Dominika & Pavel: Svatba v Zámeckém sklípku

Videoreport ze svatby ZDE

Svatba ve čtvrtek? Proč ne! Dominika s Pavlem se rozhodli pro tento (pro svatby) výjimečný den na výjimečném místě – v Zámeckém sklípku ve vinařské vesničce Miroslavské Knínice. Z názvu by se mohlo zdát, že jsme svatbu strávili hluboko pod zemí. To by ovšem s ohledem na počasí byla velká škoda. Počasí totiž vyšlo na jedničku, obloha bez jediného mráčku a tak by byla škoda nezazářit venku. Zámecký sklípek má nad sebou ještě stodolu a venkovní prostředí v těsné blízkosti zámeckého parku ideální pro pořádání podobných událostí.

Samotný sklípek jsme využili pouze na promítání videa a na uskladnění svatebního dortu (ve stodole by se nám totiž roztekl). Během odpoledne jsme hráli podkresovou hudbu ke grilování, míchaným nápojům a degustaci rumu. Vyplnili prostor, kdy se Dominika s Pavlem odešli fotit a po jejich návratu , v šest večer, spustili první novomanželský tanec (btw. i letos stále táhne Lady Gaga – Shallow, kterou si vybrali pro svůj první tanec).

Tím jsme odstartovali večerní párty, která skončila až ve 4 hodiny ráno.

Tímto bychom se také chtěli omluvit obyvatelům Miroslavských Knínic za zhoršené podmínky jejich spánku. Druhý den se k nám dostalo, že takhle silnou aparaturu tam ještě nezažili😇

Dominice a Pavlovi děkujeme za pozvání,
bylo pro nás velkou ctí být součástí jejich velkého Dne
a přejeme mnoho štěstí na společné cestě.

Malý videoreport ze svatby zde.

EDIT (od Dominiky a Pavla nám právě přišla milá recenze:

Moc děkujeme Davidovi za jeho úžasný přístup. Skvělá domluva před svatbou i během svatby. Všichni svatebčané byli nadšeni z výběru hudby. Parket byl stále plný. Všem můžeme ze srdce doporučit! Paja a Domča!

Zámecký sklípek – Miroslavské Knínice – svatba – DJ na svatbu Brno – svatební DJ – hudba na svatbu – ozvučení obřadu

Categories