DJ na svatbu Brno, svatební DJ Brno

Hledáte DJ na svatbu, obřad, hostinu a večerní párty? Vítejte na mobilniparty.cz, kde nabízíme komplexní zajištění DJ produkce nejvyšší kvality pro váš výjimečný den – svatební DJ, ozvučení a osvětlení v jednom balíčku.

Naše mise je jednoduchá – nadchnout vaše hosty a udělat z vašeho svatebního dne nezapomenutelný a příjemný zážitek. Svou pověst jsme vybudovali na profesionálním, přátelském a energickém přístupu, aby vaše svatba byla vždy dokonalá.

Po obřadu je svatební párty ústřední součástí vašeho svatebního dne. Jsme všestranní a umíme hrát všechny styly a žánry hudby. Pokud máte rádi nějaký konkrétní hudební žánr, který byste rádi na své svatbě slyšeli, žádný problém. Samozřejmostí před každou svatbou je osobní konzultace pro hudební požadavky a individuální potřeby.

Umíme míchat hudební žánry a styly, aniž by zabíjely atmosféru. Máme hudební znalosti, které pokrývají celé generace a jsou ideální pro svatební párty.

Obratně zahrajeme hudební přání vašich hostů, aniž by narušily chod večera.

Společně s vámi vytvoříme set list, díky kterému budete vy, vaše rodina a všichni vaši hosté rádi, že přišli. Jsme si jistí, že na váš den díky svatební párty jen tak nezapomenou.

V Brně a na jižní Moravě jsme doma, ale jezdíme po celé ČR. Jsme zvyklí cestovat. Vystupovali jsme na celé řadě svatebních večírků v Praze, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové, Jihlavě, Zlíně, Mikulově, Znojmě, ale také v Rakousku a na Slovensku.

„Jmenuji se David Hasman a jsem svatební DJ. Mám mnohaleté zkušenosti z rádia jako moderátor (Rádio Blaník, Hitrádio City Brno, Radio MAX Wien, Český rozhlas Brno).

Mobilním párty se věnuji 16 let. Za tu dobu jsem odehrál přes 450 svateb. Mám bohaté zkušenosti s hraním pro široký věkový rozptyl. 16 let praxe mě naučilo dokonale odhadnout hudební vkus lidí. Hudba mě obklopuje neustále. Když pracujete v rádiu, tak to ani jinak nejde.

Vaší párty si vezmu na starost od A až do Z. Za kvalitu ručím svým jménem i jménem mojí značky mobilniparty.cz

Pro více informací přejděte na hlavní stránku, nebo mě kontaktujte. Rád se s vámi pobavím o představě svatebního dne a nabídnu možnosti spolupráce.“